۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد  | 2020 May 28
کد مطلب: 5069   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير ساعت 22:38 نسخه چاپی
همزمان با سراسر کشور

شمارش معکوس یرگزاری کنکور 98 در لالی/رقابت799 داوطلب در پنج گروه آزمایشی + جزئیات

لالی نیوز:کنکور سراسری 98 شهرستان لالی با حضور 799 داوطلب در گروه های آزمایشی مختلف آماده برگزاری است .

به گزارش لالی نیوز همزمان با سراسر کشور تب کنکور ، این روزها در میان داوطلبان شهرستان لالی به اوچ خود رسیده است به طوری که تلاش های داوطلبان در کنار توجهات خانواده ها به این ماراتن علمی به بالاترین حد خود رسیده است .

در همین راستا و به منظور آمادگی هر چه بیشتر امروز و یک روز قبل از شروع کنکور ، مانور آمادگی با حضور مسئولان شهرستان در محل اداره آموزش و پرورش شهرستان لالی به اجرا در آمد.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لالی با اشاره به مهیا بودن همه امور جهت برگزاری کنکور سراسری اظهار داشت : ستاد برگزاری کنکور در اداره آموزش و پرورش به همراه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار و سایر مسئولان کلیه تمهیدات لازم را به منظور حضور بدون دغدغه داوطلبان کنکور سراسری تدارک دیده است.

مصطفی فاریابی تصریح کرد : در این آزمون که در آن 799 داوطلب از شهرستان لالی شرکت می کند ، هشت حوزه آزمون با آمادگی کامل پذیرای داوطلبان پنج گروه آزمایشی خواهد بود .

گفتنی است علاوه بر جلسه توجیهی عوامل اجرایی کنکور سراسر ، مانور کنکور نیز برگزار شده و روزهای پنجشنبه و جمعه کلیه دستگاه های ذیربط در آمادگی کامل به منظور همکاری جهت برگزاری این رویداد علمی در شهرستان هستند .

در کنکور سراسری امسال 799 داوطلب از شهرستان لالی در پنج گروه آزمایشی و در هشت حوزه با هم به رقابت خواهند پرداخت که گروه آزمایشی علوم تجربی با 327 نفر ، گروه آزمایشی علوم انسانی 317 نفر ، علوم ریاضی 76 نفر ، هنر 40 نفر و زبان های خارجه با 39 نفر به ترتیب بیشترین حضور داوطلب را دارند .

  برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :