۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد  | 2019 August 18
کد مطلب: 4936   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۲۱ دي ساعت 11:03 نسخه چاپی
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان لالی:

سعی می کنیم کار اجرایی طرح آبیاری دشت لالی تا پایان سال تمام شود

لالی نیوز:رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان لالی : این دو طرح آب رسانی بحث مالی و اعتباری ندارند و فقط باید اجرا شوند و کار اجرایی هم زمان بر است به خصوص این که بارندگی های اخیر در کار شبکه گذاری اختلال ایجاد کرده است اما همه ما در تلاشیم که تا پایان سال عملیات اجرایی این دو طرح آب رسانی به اتمام برسند.

به گزارش لالی نیوز رئیس جهاد کشاورزی شهرستان لالی در گفتگو با این پایگاه خبری آخرین اوضاع دو طرح مهم آبرسانی به زمین های کشاورزی شهرستان لالی را تشریح کرد.

رقیه سلطانی در ابتدا با اشاره به طرح آبرسانی به زمین های دشت هارکله اظهار داشت : این طرح مساحت 850 هکتار از زمین های منطقه را برای توسعه باغات و گیاهان دارویی پوشش می دهد که در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و کارشناسان در حال بررسی کیفیت اقدامات به عمل آمده از سوی پیمانکار جهت تحویل موقت این پروژه هستند و با توجه به تکمیل عملیات لوله گذاری و انتقال آب در حال بررسی نهایی سیستم و رفع نواقص هستیم .

وی تصریح کرد : در تلاش هستیم که این طرح تا قبل از 22 بهمن جهت بهره برداری آماده شود اما چون کار ، یک کار بزرگ و زمان گیر و در مساحت 850 هکتار است و از حساسیت خاصی در امور فنی برخوردار است لذا عجله ای در افتتاح آن نداریم و به دنبال این هستیم که این طرح بدون نقص باشد چرا که نهایتا فاز یک آن تا پایان سال 97 آماده و به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان لالی در ادامه به پروژه آب رسانی به دشت لالی اشاره و اعلام کرد : وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح در حوزه شبکه لوله گذاری و ایستگاه پمپاژ ثانویه بیش از 70 درصد است که ظرف 40 روز آینده کار شبکه و ایستگاه به صورت 100 درصدی و کامل انجام می شود اما در خصوص ایستگاه پمپاژ اولیه که از سوی آب و برق باید انجام شود ، کار آغاز شده و پیشرفت فیزیکی در حال حاضر 30 درصد بوده که طبق قرارد داد می بایست تا پایان سال کار انتقال آب هم به اتمام برسد .

رقیه سلطانی در انتها تاکید کرد : این دو طرح آب رسانی بحث مالی و اعتباری ندارند و فقط باید اجرا شوند و کار اجرایی هم زمان بر است به خصوص این که بارندگی های اخیر در کار شبکه گذاری اختلال ایجاد کرده است اما همه ما در تلاشیم که تا پایان سال عملیات اجرایی این دو طرح آب رسانی به اتمام برسند.

  برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :