۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر  | 2018 December 10
کد مطلب: 4709   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۲ دي ساعت 17:09 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی

زمین های مسکونی لالی از تملک شرکت نفت خارج شده است/همه ما در برابر مشکلات کشور مسئول هستیم

لالی نیوز:حجت الاسلام سیداحمدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم تاکید کرد:همه در کشور مسئول هستیم و باید تلاش کنیم تا ضعف ها و مشکلات کشور را برطرف کنیم تا راه نفوذی برای ضربه زدن از سوی دشمنان وجود نداشته باشد.

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت :  اگر روحیه دفاع مقدس در ادارات و قسمت های مختلف کشور حاکم شود جامعه ما گلستان خواهد شد چرا که در چنین جامعه ای همه نسبت به یکدیگر ایثار و از خود گذشتگی دارند .

وی در ادامه با گرامیداشت مناسبت های دی ماه از جمله تشکیل شورای انقلاب ، فرار شاه از کشور و سالروز شهادت فدائیان اسلام به فداکاری شهدای انقلاب در موفقیت پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد : همه شهدا باعث افتخار ما هستند

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم تاکید کرد:همه در کشور مسئول هستیم و باید تلاش کنیم تا ضعف ها و مشکلات کشور را برطرف کنیم تا راه نفوذی برای ضربه زدن از سوی دشمنان وجود نداشته باشد.

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه با اشاره به مالکیت شرکت نفت بر بخش زیادی از زمین های شهرستان لالی اظهار داشت : خوشبختانه و با پیگیری مسئولین زمین های مسکونی شهرستان از تملک شرکت نفت خارج شده و در حال حاضر مشکلی جهت واگذاری به شهروندان وجود ندارد .  

 

 

 

 

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :