۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد  | 2020 June 4
کد مطلب: 5066   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۷ تير ساعت 18:00 نسخه چاپی
خطیب جمعه لالی

زمینه های خوبی برای کارهای صنعتی وجوددارد / کالای قاچاق معضلی برای تولید داخلی است

لالی نیوز: حجت الاسلام سیداحمدی با گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضاییه اظهار داشت : برای تحول در امور دستگاه قضا برنامه ریزی نیمی از کار است و برای نیم دیگر باید اقدام و عمل صورت گیرد.

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت سالروز شهادت امام صادق (ع) اظهار داشت : خداوند به جامعه ای که برادری را گسترش داده و کدورت را رفع می کنند توجه ویژه ای دارد .
وی عنوان کرد : امام صادق (ع) به عنوان رئیس مذهب تشیع  برای احیای  امور الهی رنج های بسیاری کشید .

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضاییه اظهار داشت : برای تحول در امور دستگاه قضا برنامه ریزی نیمی از کار است و برای نیم دیگر باید اقدام و عمل صورت گیرد.


حجت الاسلام سیداحمدی در بخش دیگری به ۱۰ تیرماه روز  اداره صنعت و معدن اشاره و عنوان داشت : در شهر ما زمینه های خوبی برای کارهای صنعتی وجود دارد که باید بیش از گذشته باشد تا محرومیت و بیکاری با برنامه های بهتر بهبود پیدا کند .

وی تصریح کرد : کالای قاچاق معضلی برای تولید داخلی است که باید تلاش ها بیشتر شود که با توجه به سال رونق تولید گام برداشته شود.

خطیب جمعه لالی در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محراب آیت الله صدوقی به سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری اشاره و تاکید کرد : این روزها به نام حقوق بشر نامگذاری شده که همه می دانیم و دیده ایم که چه جنایت هایی که به نام حقوق بشر توسط آمریکا در دنیا انجام شده است .

وی با اشاره به روز دختر عنوان کرد : پیامبر بهترین فرزندان را دختران دانسته و تفکر بدی است ‌که برخی می گویند حتما فرزند باید پسر باشد.

وی با اشاره به پیش رو بودن دهه کرامت اعلام کرد :کاروانی از خادمین حرم رضوی هفته آینده در لالی مهمان ما خواهند بود که با توجه به مناسبتهای این دهه برنامه های خوبی جهت بهره مندی شهروندان تدارک دیده شده است .

حجت الاسلام سید احمدی در انتها با گرامیداشت هفته حج اظهار داشت : حج تسکین قلب هاست و خداوند به همه ما توفیق دهد که در این ایام زائر خانه او باشیم.برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :