۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير  | 2018 June 24
کد مطلب: 4495   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت ساعت 17:55 نسخه چاپی
هوشنگ نوبخت

به رییس جمهور پاک و مقتدری نیاز داریم

لالی نیوز:روحانی با شعار کلید آمد، در حالیکه به نظر می رسد که این کلید فقط تحویل وزیر امور خارجه بود ودر بسیاری موارد و امورات داخلی کشور بیشتر شاهد قفل زدن دولت ایشان بودیم تا کلید وگشایش .

بی هیچ مقدمه و حاشیه ای باید بپذیریم که مردم ما به شدت سیاست زده و شعار گریز شده اند وخسته از احزاب و گروه ها ی پوشالی و سفسطه گری که جز بار منفی روانی واقتصادی نتوانسته اند تحفه ای به توشه ی مردم بیفزایند .

آیا مردم ما دوباره به شعارها ولیست ها وبازیهای سیاسی توجه وعنایت نشان خواهند داد یا نه ، سوالی است که باید منتظر ماند و خروجی عملکرد انتخابات را دید .

خاتمی آمد و دم از مدنیت وفرهنگ وآزادی ودموکراسی زد و یادش رفت که همه ی اینها در گرو آن است که مردم دغدغه ی نان شب نداشته باشند و نتوانست آنگونه که باید خواسته های ابتدایی مردم را مرتفع کند.

احمدی نژادآمد و خود را مردمی ترین مسئول کشور لقب داد وعلیرغم اینکه توانست رضایت ورفاه نسبی اقشار آسیب پذیر و روستایی وعشایری را تامین کند اما در زمینه ی روابط بین الملل و استفاده ی بهینه از ثروت کشور، نتوانست آنگونه عمل کند که روشنفکران ودیگر احزاب را همراه خود کند .

روحانی با شعار کلید آمد، در حالیکه به نظر می رسد که این کلید فقط تحویل وزیر امور خارجه بود  ودر بسیاری موارد و امورات داخلی کشور بیشتر شاهد قفل زدن دولت ایشان بودیم تا کلید وگشایش .

هرکدام از این عزیزان با شعاری ومعیاری وحزب ی متفاوت پا به عرصه گذاشتند و بی شک هیچکدام نمره ی مطلوب مد نظر رهبری وتوده ی ملت واقشار واحزاب مختلف را نتوانستند به دست بیاورند.

حال من وشما ومردم و افکار عمومی وبین الملل مانده ایم که کاندیداهای  دور جدید با چه لباس وحزب وشعاری به این وادی ورود می کنند اما چیزی که محرز وعیان است این است که مردم تشنه ی صداقت شده اند وبه یک نفر رییس جمهور پاک ومقتدر وعمل گرا  نیاز دارند که بتواند کیفیت ورنگ سفره ی مردم را ارتقا ببخشد .

آیا کاندیداها ومشاوران شان میتوانند این مشکل اساسی وخواست برحق مردم  را هضم وبرای آن برنامه ای عملی ارائه بدهند، سوالی است که باید اندکی تحمل وتعمل کرد تا دید که در آغاز فعالیت های تبلیغاتی و رسانه ای شان، کدام مرد سیاسی مدعی رییس جمهوری  میتواند دل افکار عمومی ومطالبات شان را به دست بیاورد والبته باید یادشان هم باشد که دیگر عهد دقیانوس وفریب وگذر نیست وهمه ی مردم با داشتن یک گوشی اندروید  هر کدام یک رسانه وخبرنگارند وهمه چیز را رصد وثبت وضبط می کنند و دیگر نمی توان با افکار عمومی بازی کرد وشعارهای گذرا داد   .

به هرحال امیدوارم که همه یادمان باشد وکاندیداهای محترم هم یادشان باشد که این مملکت برپایه ی خون شهیدانی استوار است که هنوز پلاک هایشان در شلمچه وچزابه بیرون آورده می شود وآنان همه در وصیت نامه هایشان نوشته بودند که برای آزادی وسرافرازی وناموس واقتدار این ملت جان به آستان قدس تقدیم کرده اند و این با آنچه امروزه ما در دولت ها می بینیم ( اختلاس ، ریا، شعار و…) بسیار تناقض دارد واین تضاد آزار دهنده است  .

ومشاوران بدانند وبگویند که آگهی نامه ی ذهن مردم پرشده است از این جمله که : ما به یک رییس جمهور مقتدر ، پاک ، عمل گرای مردمی نیازمندیم .برچسب ها : ,


شهروند ۱۳۹۶/۲/۹
ای جانم گل گفتی ولی کسی گوش نمی دهد
بچه محل ۱۳۹۶/۲/۱۲
رییس جمهوری که گفتی رو باید از کجا پیدا کنیم . از تو کتاب ها یا قصه ها
لالیا ۱۳۹۶/۲/۱۴
عزیزوم خوت و نوشته هات .. .
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :