۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد  | 2018 May 26
کد مطلب: 4194   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ جمعه ۲۸ آبان ساعت 21:46 نسخه چاپی
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان:

دستگیری پزشک قلابی توسط پلیس مسجدسلیمان/پزشکی که جعلی طبابت می کرد

لالی نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری دکتر قلابی در این شهرستان خبر داد

به گزارش لالی نیوز فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری دکتر قلابی در این شهرستان خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سرهنگ کارآگاه علی حسینی در تشریح این خبر گفت: با توجه به وقوع یک فقره فوت مشکوک در مسجدسلیمان مراتب رسیدگی به پرونده به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس آگاهی قرار گرفت. این مقام انتظامی در ادامه گفت: با وقوع یک فقره فوت مشکوک مامورین پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ای از کارآگاهان زبده نسبت به بررسی موضوع پرداخته و طی تحقیق صورت گرفته مشخص شد متوفی چند روز قبل از فوت به یکی از بیمارستان های شهرستان جهت درمان انتقال شده و این امر نگاه تیزبین مامورین پلیس را به نوع درمان پزشک معالج معطوف نمود.

وی افزود: مامورین اعزامی با انجام تحقیقات کامل و فنی از کارکنان بیمارستان موصوف.، پزشک مذکور توسط مقام قضایی احضار و با انجام تحقیقات کارشناسانه در خصوص وی اقدام نموده تا این که با شگردهای خاص خود متوجه عدم انطباق هویت اصلی پزشک با مدارک وی گردیده و با ادامه تحقیقات معلوم گردید هویت این پزشک جعلی و هویت کاذب که قبلا پزشک بوده است چند سال قبل فوت شده و این فرد جاعل از مدارک وی سوء استفاده و به طبابت پرداخته است. سرهنگ حسینی ادامه داد: تحقیقات پلیس همچنان در خصوص معالجات سابق این فرد ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان ضمن تقدیر از زحمات قوه قضاییه در صدور به موقع دستورات قضایی خاطرنشان ساخت: شایسته است کلیه ادارات دولتی نسبت به احراز هویت کارکنان جدیدالورود اقدام و شهروندان عزیز هر نوع موارد مشکوک را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.


  برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :