۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد  | 2020 May 28
کد مطلب: 5073   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۸ تير ساعت 14:54 نسخه چاپی
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان مطرح کرد

دستگیری (سارق باطری خودرو)در لالی / تحویل متهم به مراجع قضائی

لالی نیوز:جانشین فرمانده انتظامی استان، گفت: سارق حرفه ای باطری خودرو با 23 فقره سرقت در شهرستان "لالی" دستگیر شد.

به گزارش لالی نیوز جانشین فرمانده انتظامی استان، گفت: سارق حرفه ای باطری خودرو با 23 فقره سرقت در شهرستان "لالی" دستگیر شد.
سرهنگ "سیدمحمد صالحی" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در نقاط مختلف "لالی"، دستورات لازم برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به مأموران پلیس این شهرستان ابلاغ شد.
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان "لالی" با اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی نامحسوس و هدفمند موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو شدند.
سرهنگ صالحی ادامه داد: متهم پس از رویت پلیس به وسیله یک دستگاه سواری پژو قصد فرار داشت که مأموران انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح پس از شلیک چند گلوله به لاستیک خودرو، وسیله نقلیه مذکور را متوقف و سارق را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اذعان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیس به 23 فقره سرقت باطری خودرو در شهرستان "لالی" اعتراف کرد.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه در این راستا یک مالخر نیز دستگیر و از مخفیگاه وی 15 باطری سرقتی کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :