۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6287   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ اسفند ساعت 13:19 نسخه چاپی
سرپرست فرمانده نیروی انتظامی لالی اعلام کرد :

از دستگیری سارقین گوسفندان مردم در روستاهای لالی تا ممنوعیت برگزاری مراسمات

لالی نیوز:سرپرست فرمانده نیروی انتظامی لالی اعلام کرد : برگزاری تجمعات و مراسمات ممنوع و با افرادی که علیه بهداشت عمومی اقدام کنند برخورد خواهد شد.

به گزارش لالی نیوز سرهنگ سلیمانی اظهار داشت : با توجه به شیوع موج جدید شیوع کرونای جهش یافته و احتمال قرمز شدن وضعیت در لالی اعلام می کنیم که با برگزار کنندگان تجمعات و مراسماتی که بیش از ۱۰ نفر در آن حضور دارند برخورد خواهیم کرد .

وی تصریح کرد : برپایی تجمعات و هر گونه مراسم در شرایط فعلی اقدام علیه سلامت و بهداشت عمومی مردم قلمداد شده و با کسانی که نسبت به اجرای مصوبات ستاد کرونا بی توجهی کنند طبق قانون برخورد خواهد شد .

سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی لالی تاکید کرد : تبلیغات و اعلام مراسمات از سوی ماشین های بلندگو دار در سطح شهر در شرایط فعلی به نوعی جرم تلقی می شود و ما در این زمینه با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی در انتها عنوان کرد : امیدواریم همه مردم با رعایت قوانین و پروتکل های بهداشتی در با حداقل رسیدن آمار مبتلایان به کرونا با خدمتگذاران خود در شهر همکاری لازم را به عمل آورند .

سرهنگ سیروس سلیمانی بابادی همچنین اظهار داشت : شب گذشته در عملیات نیروهای انتظامی منطقه شاه آباد سارقین گوسفندان اهالی این روستاها دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شد .
وی عنوان کرد :‌با توجه به گزارشات واصله در خصوص سرقت احشام  و گله های مردم در این روستاها این عملیات صورت گرفته که طی آن سه نفر از سارقین شناسایی و جهت بررسی های بیشتر برای آن ها پرونده قضایی تشکیل شده است .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :