۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد  | 2018 June 19
کد مطلب: 4171   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۳ آبان ساعت 22:44 نسخه چاپی

دریاچه شیطان در پاکستان + تصاویر

لالی نیوز:

به گزارش لالی نیوز دریاچه شیطان یکی از دورترین دریاچه‌های سوات است که برای رسیدن با آن باید 3 روز پیاده‌روی کرد. در اسلام‌آباد، دره سوات که زمانی در اختیار طالبان بود مکان‌های ناشناخته زیادی دارد که برخی گردشگران تلاش می‌کنند با کنکاش در طبیعت دست نخورده این منطقه، این نواحی زیبا را کشف کنند.
 
بعد از اینکه ارتش در عملیات راه نجات سوات را آزاد کرد گردشگران پاکستانی تلاش زیادی کردند که مکان‌های دیدنی به ویژه دریاچه‌های این منطقه را کشف کنند.
 
دریاچه شیطان یکی از دورترین دریاچه‌های سوات است که برای رسیدن با آن باید 3 روز پیاده‌روی کرد.
 
این دریاچه پرآب با کمک آبشارهای کوچک 2 دریاچه دیگر را نیز سیراب می‌کند به عبارتی این دریاچه شیطان می‌باشد که 2 دریاچه دیگر را به وجود آورده است.
 
مردم محلی ضرب المثلی دارند که در بین کوه‌ها همیشه مسیری وجود دارد و این مثال درباره دریاچه شیطان کاملا درست است زیرا به نظر نمی‌رسد که در این ناحیه دریاچه‌ای باشد.
 
مردم محلی بر این باورند که هر کودک و نوجوانی آب این دریاچه را بخورد شیطنت وی زیاد می‌شود از این جهت نام آن را دریاچه شیطان گذاشته‌اند.
 
دلیل دیگر نام این دریاچه سکوت ترسناک و صداهای عجیب در اطراف دریاچه است که برخی معتقدند صدای شیطان می‌باشد.
 
در عکس‌های زیر تصاویر دریاچه شیطان در سوات پاکستان را مشاهده می‌کنید.برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :