۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت  | 2019 May 20
کد مطلب: 4786   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ فروردين ساعت 05:31 نسخه چاپی
از متن تا حواشی

حضوردوباره استاندارخوزستان در لالی/تکاپوی مسئولان برای رفع مشکلات + گزارش تصویری

لالی نیوز:سفر دوباره و پس از زمان نه چندان طولانی استاندار خوزستان به شهرستان لالی امروز و در درجمع مردم این شهر همراه با مطالبه گری مردم از مسئولان همراه بود .

به گزارش لالی نیوزدکتر شریعتی استاندار خوزستان امروز در هیئتی بلند مرتبه به همراه کلیه مدیران کل و یا نمایندگان ادارات کل استانی به منظور پیگیری روند رسیدگی به طرح ها ، مشکلات و مطالبات مردمی وارد شهرستان لالی شد . 

وی در این برنامه که پس از حدود 2 ساعت تاخیر برگزار شده بود در ابتدا سخنان فرماندار ، امام جمعه ، چندین نفر از نمایندگان مردم و شهردار لالی را در خصوص مشکلات و مطالبات مردمی به صورت کامل گوش داده و در انتهای برنامه به صورت کامل به همه آن ها پاسخ داد.

حضور مردم نامه به دست که هر کدام مشکل و درخواست خاصی داشتند به گونه ای در برنامه امروز نمود پیدا کرده بود که علاوه بر بی نظمی در برنامه سخنرانی افراد را هم دچار اختلال می کرد .

هر چند طرح مشکلات به شیوه مناسب تری از گذشته و از سوی برخی از افراد باتجربه شهرستان صورت گرفت اما انتظار می رفت جوانان تحصیل کرده و اقشار نخبه شهرستان هم در این زمینه مسائلی را جهت پیشنهاد و یا انتقاد به استاندار مطرح می کردند.

تصاویر زیر گوشه ای از این برنامه را به نمایش می گذارد :

 
برچسب ها : ,


آمین ۱۳۹۷/۱/۲۵
ریسس جمهمور وقت احمدی نژاد دوبار امد.نماینده شهرستان سالی یکی دوبار می آید.استاندار هم قبلا آمده بود.دبیر مجمع تشخصیص مصلت نظام هم آمده بود.دبیر شورای امنیت ملی سردار شمخانی هم آمده بود نگارنده محترم ،مردم لالی و تمام کسانی که این متن را خوانده اید این همه آمدن نتیجه اش چه بود چه شد کدام اشتغال کدام پروژه سود آور !؟
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :