۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر  | 2018 December 14
کد مطلب: 4610   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ شهريور ساعت 13:46 نسخه چاپی
با حکم مدیر کل ورزش و جوانان

تغییر رئیس اداره ورزش وجوانان لالی/متولی جدیدورزش در لالی معرفی شد+عکس

لالی نیوز:مدیر کل ورزش و جوانان طی احکام جداگانه ای مدیران جدید اداره ورزش و جوانان شهرهای لالی و مسجدسلیمان را منصوب کرد.

به گزارش لالی نیوز مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان با صدور حکمى بهرام اباذرى را به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان لالى منصوب نمود. گفتنی است بهرام اباذری جانشین امیدوار جمالپور مدیر با سابقه اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی شده است .

همچنین افشین حیدری در حکمى امیدوار جمالپور را به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان مسجد سلیمان منصوب نمود.شایان ذکر است که امیدوار جمال پور پیش از این سابقه مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان لالى و گتوند را عهده دار بود است.

پیش از این عبدالرضا صالحى عهده دار این مسئولیت در مسجدسلیمان بوده است.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

دلسوز ۱۳۹۶/۶/۲۵
سلام تبریک به آقای امیدوار جمالپور بابت انتصاب مسئولیت اداره ورزش وجوانان شهرستان مسجدسلیمان امیدوارم موفق وپیروز باشید./.
واقع بین ۱۳۹۶/۷/۵
با سلام واقعا از این انتصاب متعجب و سرافکنده چون اقایون با این انتخاب های سیاسی ورزش را ازجوانان گرفته اند و این سکان دست افراد نا اهل و نا اآشنا به ورزش افتاده،واقعا متاسف برای لالی و سیاست غلط مدیریت
واقع بین ۱۳۹۶/۷/۶
با سلام خدمت همه ی عزیزان و دوست داران لالی وبخصوص خدمت آقای خراسانی عزیز دلسوز من خوشبختانه یا بدبختانه زبان انتقاد تندی دارم ولی واقع بین یه سئوال از نماینده شهرستان دارم که آقای ظاهری جنابعالی نماینده یه عده افراد خاصی هستی یا تمام اقشار شهرستان جنابعالی با این انتصاب های غلط و فاجعه بار دارین شهر و علم و فرهنگ و ورزش این شهر را از بین میبرید لطفا کمی در ملاکهای انتصاب های خود بازنگری کنید بعضیاز انتصاب ها نشان از بینش پایین شما نسبت به شهرستان و تفکر شهرستان وپتانسیل های موجود دارد لطفا تیشه به ریشه ما نزنید با تشکر
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :