۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6281   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت 13:30 نسخه چاپی
در دهه فجر

برگزاری همزمان دو (نمایشگاه کتاب و نقاشی) در مجتمع فرهنگی مولوی شهرستان لالی + عکس

لالی نیوز: بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دو نمایشگاه کتاب و نقاشی درمجتمع فرهنگی هنری مولوی شهرستان لالی برپا شد.

به گزارش لالی نیوز بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دو نمایشگاه کتاب و نقاشی درمجتمع فرهنگی هنری مولوی شهرستان لالی برپا شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی گفت: به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه کتاب 20 بهمن ماه با حضور امام جمعه ، فرماندهی بسیج ناحیه و جمعی از مسئولان محلی در محل مجتمع فرهنگی هنری مولوی( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی)شهرستان لالی برپا شد.

جمالپور افزود: این نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی و کتابخانه‌های عمومی شهرستان با 20 الی 30 درصد تخفیف برپا شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰۰ جلد کتاب با موضوعات دایره المعارف عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان شناسی، مذهبی، زبان و..... برای علاقمندان به مطالعه کتاب خواهد بود.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه  به مدت ۱۰ روز و در دو نوبت صبح و بعدازظهر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی آماده‌ بازدید علاقه‌مندان و دوستداران کتاب و کتابخوانی است.

همچنین همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه طراحی و نقاشی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی برپا شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی گفت: به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه طراحی و نقاشی با حضور حجه‌الاسلام‌گرمسیری امام جمعه محترم شهرستان ، سروان گوروی فرماندهی بسیج ناحیه و جمعی از مسئولان محلی در محل مجتمع فرهنگی هنری مولوی( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی)شهرستان لالی افتتاح گردید.

بهرام جمالپور در ادامه اظهار داشت: در این نمایشگاه 20 اثر هنری از فاطمه حاجی پور، نسترن مولایی و دنیا مهری‌بابادی هنرمندان و هنرجویان عرصه تجسمی در زمینه طراحی و نقاشی در معرض دید عموم شهروندان قرار گرفته است.

وی اعلام نمود: این نمایشگاه که از تاریخ 20 بهمن ماه برپا گردیده بمدت 10 روز در ساعات اداری آماده بازدید عموم شهروندان و دوستداران است.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :