۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر  | 2019 December 8
کد مطلب: 4758   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ اسفند ساعت 12:51 نسخه چاپی
در آستانه سال نو

برنج و تخم مرغ دولتی با کارت ملی در لالی/عزت مردم و صف های مختلف دولتی

لالی نیوز:این روزهای صف های مختلفی برای خرید مایجتاج مورد نیاز مردم در جلوی برخی از مغازه های سهمیه ای ، صحنه های نامناسبی را به وجود آورده است .

به گزارش لالی نیوز در حالی مردم خود را برای سال نو و خرید های آن آماده می کنند که افزایش سرسام آور قیمت مواد خوراکی و اجناس طوری شده است که همه مردم به دنبال محصولات توزیع شده دولتی با قیمت کمتر هستند .

در شهرستان لالی هم مانند دیگر شهرها محصولات پر مصرفی همچون برنج و تخم مرغ که استفاده فراوانی دارند این روزها از سوی برخی از فروشگاه ها به صورت سهمیه ای و در تعداد محدود در بین مردم توزیع می شود . محصولاتی که شاید کیفیت آن چنانی نداشته باشند اما قیمت پایین آن موجب شده مردم برای خرید آن ها هجوم بیاورند .

فروش سهمیه ای محصولات و مایحتاج مورد نیاز مردم ، که در پشت پرده مافیای خاص خود را دارد در حرکتی که عزت مردم را هم نشانه رفته است با گرفتن پول به همراه کپی کارت ملی اقلام مورد نیاز آن ها را در صف های طولانی به خودشان می فروشد .

عدم مدیریت صحیح بازار از سوی مسئولان و احتکار و کم فروشی از سوی برخی از فروشندگان سود جو موجب شده افزایش محصولاتی مانند برنج با افزایش شدید قیمت مواجه شده به طوری که تفاوت جنس سهمیه ای محصولی مانند برنج 30 هزار تومان کمتر از قیمت آن در بازار آشفته آزاد است .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :