۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4456   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۰ فروردين ساعت 02:03 نسخه چاپی
گزارش تصویری

بررسی مشکلات مناطق روستایی و عشایری اندیکاولالی توسط نماینده مردم در مجلس

لالی نیوز:علی عسگر ظاهری نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی در یک بازدید ۸ ساعته با حضور در مناطق روستایی و عشایری دلی محمدحسین خون، چشمه چلوار و آرپناه از نزدیک به بررسی مشکلات این قشر از حوزه انتخابیه خود پرداخت.

به گزارش لالی نیوز در این سفر که نماینده مردم از سوی جمعی از عشایر و روستاییان همراهی می شد ؛ ریش سفیدان، جوانان و دهیاران مناطق یاد شده مشکلات خود را که در حوزه جاده های ارتباطی روستایی، احداث آب لوله کشی، فضاهای آموزشی دانش آموزان، فضاهای ورزشی، بهداشت و درمان و…..بود را به نظر نماینده و تعدادی از مسئولان استانی و محلی رساندند.

ظاهری در این نشست به تلاش این قشر از مردم در جهت رونق اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: عشایر بختیاری با توسعه کشاورزی و دامداری نقش مهمی را در عدم وابستگی کشور ایفا می کنند و دولت در سال جدید با شعار توسعه اقتصادی و ایجاد شغل وظیفه دارد حل مشکلات این قشر مولد را در اولویت برنامه های خود قرار دهد و بنده هم به عنوان نماینده حل مشکلات آن ها را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد.

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان نیز که در این سفرنماینده مردم را همراهی می کرد از احداث زمین ورزشی با چمن مصنوعی در منطقه چلوار خبر داد و گفت: برای تقویت روحیه جسمانی جوانان از هیچ خدمتی فروگذار نخواهدکرد.

گودرز ترکی نژاد فرماندار شهرستان لالی نیز بر پیگیری مشکلات جاده های ارتباطی، فضاهای آموزشی جوانان، آب و برق مناطق حوزه خود تاکید کرده و گفت:به صورت جدی حل این بخش از مشکلات مردم را در اولویت برنامه خود قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است نماینده مردم مسجدسلیمان در این سفر ۸ ساعته از مناطقی همچون دلی محمدحسین خون، چلوار، زرستان اندیکا و فرج آباد، فاریاب مسجد کسد، پبده و تنگ انبار سفید شهرستان لالی بازدید نمود.

گفتنی است علی عسکر ظاهری با حضور بر مزار شاعر و عارف بختیاری ؛ میرزای بختیاری یه ایشان ادای احترام نمود. همچنین وی قول ادامه بازدیدها تا بررسی و پیگیری مصوبات بهتر را داد.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید
برچسب ها : ,


ک ح ۱۳۹۶/۱/۱۳
اقای ظاهری فقط خوب بررسی میکنه باید دید این بررسی ها کی به ثمر خواهد نشست
دلسوخته ۱۳۹۶/۱/۱۵
سلام مردم لالی خودشون کم توقع بوده وحق وحقوق خود را مطالبه نمیکنند وبه همین علت است که بعضی مسئولان در خواب خوش به سرمیبرند خدا شاهده اگر وجدانی وجود داشت بایستی نصف مسئولان ناکارآمد لالی از سمت خود استعفا میدادند پروژه های افتتاحی لالی کو حیف بعضی ها فقط خوب حرف میزنند ولی عمل ..... خواهشا مسئولان بیدار شویدوبه فکر آخرت خود باشید.
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :