۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر  | 2020 December 4
کد مطلب: 6241   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۲۴ آبان ساعت 12:10 نسخه چاپی
با حضور مدیر عامل سازمان آب و برق استان

بررسی آخرین وضعیت آبرسانی به زمین های کشاورزی لالی از سوی نماینده + تصاویر

لالی نیوز:علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس در آخرین حضور خود در لالی از تاسیسات آبرسانی به زمین های کشاورزی دشت لالی و هارکله بازدید کرد .

به گزارش لالی نیوز علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس در آخرین حضور خود در لالی از تاسیسات آبرسانی به زمین های کشاورزی دشت لالی و هارکله بازدید کرد .

علاوه بر بازدید از تاسیسات منطقه عارکله محدوده مورد بازدید در تراز که در ابتدای این روستا قرار دارد مجموعه ای از مهمترین و قدیمی ترین مطالبات مردم لالی از مسئولان را در خود جا داده است.

انتقال آب شرب مردم لالی از چاه های حتی،آبرسانی به زمین های دشت لالی و احداث سد تراز پروژه هایی است که از ۲۰ سال قبل نمایندگان و مسئولان می آیند و می روند و برای هم به عنوان ارثیه برای هم به جای می گذارند

در این دیدار که نماینده مردم ، مدیرعامل سازمان آب و برق استان را به همراه داشت آخرین وضعیت و مشکلات تاسیسات آبرسانی به زمین های کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت .

گفتنی است علیرضا ورناصری در ادامه حضور در لالی از تعدادی از روستاهای شهرستان از جمله آرپناه ، هارکله و انبار سفید نیز دیدن کرده و از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را مورد بررسی قرار داد .
برچسب ها : ورناصری ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :