۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4427   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ اسفند ساعت 13:30 نسخه چاپی
به یاد بنیان گذار تعلیمات عشایر ایران

اولین کنگره گرامیداشت معلمان پیشکسوت عشایر استان خوزستان برگزار شد + تصاویر

لالی نیوز:اولین کنگره گرامیداشت معلمان پیشکسوت عشایر استان خوزستان به یاد زنده یاد «محمد بهمن‌بیگی» معلم بزرگ ایل، بنیان گذار تعلیمات عشایر ایران و با حضور مسئولان و فرهنگیان پیشکسوت در اهواز برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان در اولین کنگره گرامیداشت معلمان پیشکسوت عشایر خوزستان اظهار کرد: خدمت به جامعه عشایری مهمترین هدف مجموعه آموزش و پرورش خوزستان است و در راستای تحقق این هدف مهم تلاش های زیادی صورت پذیرفته است.

حمید قنبری با بیان اینکه نگاه مسئولان استانی معطوف به دغدغه های تعلیمات عشایر استان شده است، افزود: امروز شاهد آن هستیم که رسیدگی به مشکلات آموزش و پرورش عشایر استان تبدیل به دغدغه مسئولین استانی از جمله استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش استان و سایر مسئولان استانی شده است که این امر نشان از اهمیت والای مردم رنج دیده عشایر و تاثیرگذاری آنها بر تاریخ کشور عزیزمان ایران است.

وی ادامه داد: دانش آموزان عشایری سرمایه های اجتماعی کشورمان هستند و باید بهترین امکانات آموزشی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری در اختیار آنها قرار گیرد تا شاهد رشدو شکوفایی استعداد این دانش آموزان در همه عرصه های علمی، هنری باشیم.


قنبری با اشاره به اهداف برگزاری اولین کنگره گرامیداشت معلمان پیشکسوت عشایر خوزستان، خاطرنشان کرد: پاسداری از ارزش های رفیع انقلاب اسلامی و پیروی از منویات راهگشای امام راحل که در رابطه با توجه به محرومان تاکیدات فراوان داشته اند و نیز معرفی و تکریم معلمان ایثارگر عشایر از مهمترین اهداف این کنگره است.

گفتنی این کنگره که  شاهد حضور معاون عمرانی استاندار خوزستان، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، مدیرکل مناطق کمتر توسعه یافته و عشایر وزارت آموزش و پرورش کشور، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مدیر آموزش و پرورش عشایر فارس، همسر مرحوم بهمن بیگی و پیشکسوت عشایر استان های خوزستان و فارس بود ظهر امروز با تقدیر از معلمان پیشکسوت در محل سالن مهتاب کتابخانه مرکزی اهواز به کار خود پایان داد.


برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :