۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند  | 2019 March 20
کد مطلب: 4722   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن ساعت 20:55 نسخه چاپی
در گفتگو با رئیس اداره ورزش و جوانان

از افزایش تعدادباشگاه های فوتبال درلالی تاوعده تکمیل استخر در سال آینده

لالی نیوز:رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی در گفتگو با این پایگاه خبری از افزایش تعداد تیم های فوتبال باشگاهی در لالی خبر داد .

به گزارش لالی نیوز رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان لالی در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت : اداره تربیت بدنی شهرستان لالی حدودا از سال 1360 فعالیت خود را آغاز کرده که از سال 1390 با ادغام سازمان جوانان به عنوان اداره ورزش و جوانان فعالیت های زیادی در عرصه های مختلف داشته به طوری که در حال حاضر 16 هیئت فعال ورزشی (کوهنوردی ، فوتبال ، کشتی ، والیبال ، شطرنج ، تنیس روی میز ، تکواندو ، رزمی ، کاراته ، انجمن های ورزشی ، بیماری های خاص و پیوند اعضا ، وزنه برداری ، بومی محلی ، پرورش اندام ، بسکتبال و پزشکی ورزشی ) درحال فعالیت می باشند .

وی در ادامه عنوان کرد : یک از مهمترین فعالیت های اداره ورزش و جوانان تدارک و آماده سازی باشگاه های فوتبال در ماه های اخیر جهت آغاز مسابقات لیگ بزرگسالان بوده که پس از طی اقدامات لازم از 2 باشگاه به 8 باشگاه افزایش پیدا کردند . این باشگاه ها شامل تیم های پیام ، شاهین ، ستاره جنوب ، استقلال جنوب ، فرهنگیان ، چاوشان ، شهدای تراز و باشگاه فوتسال شهرداری می باشند .

بهرام اباذری در ادامه تصریح کرد : ورزشکارانی که در حال حاضر به صورت رسمی و با بیمه ورزشی به صورت سازمان یافته در لالی فعالیت دارند درحدود 800 نفر می باشند اما حدود 3000 نفر به صورت غیر رسمی و سازمان نیافته در فعالیت های مختلف ورزشی حضور و مشارکت دارند .

رئیس اداره ورزش و جوانان لالی در ادامه تاکید کرد : ورزش در شهرستان لالی دارای ظرفیت های بی نظیری همچون بسترهای مناسب برای ورزش های آبی از جمله قایقرانی و ... و همچنین استعداد های فراوانی در رشته های مختلف فوتبال ، کشتی ، بسکتبال و ورزش های رزمی است  اما کمبود های فراوانی که در این حوزه وجود دارد مانع از تحقق کامل همه این استعداد ها و ظرفیت های شهرستان شده است .

اباذری عنوان کرد : کمبود اعتبارات و مسائل مالی ، کمبود سالن های ورزشی و تخصصی رشته های مختلف ، کمبود امکانات اولیه ، کمبود زمین چمن مناسب و مشکلات موجود در وسایل و تجهیزات سالن های ورزشی از جمله سیستم های گرمایشی و سرمایشی از مشکلاتی است که همواره در حوزه ورزش شهرستان لالی وجود داشته که توجه ویژه مسئولان را جهت رفع مشکلات و افزایش کیفیت فضاهای ورزشی در لالی می طلبد .

وی در انتها با عنوان این نکته که در حال حاضر شهرستان لالی دارای سه سالن ورزشی جهت تمرین رشته های مختلف می باشد به وضعیت استخر در حال احداث لالی اشاره و عنوان کرد : با توجه به وعده رئیس شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان استخر بزرگ لالی تا تیرماه سال 97 به بهره برداری خواهد رسید که این استخر با توجه به امکانات مختلفی که در آن تعبیه شده یکی از استخرهای مجهز استان خواهد بود .   برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :