۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر  | 2020 September 23
کد مطلب: 5215   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۸ شهريور ساعت 14:28 نسخه چاپی
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات خوزستان خبرداد

افتتاح پروژه‌های مخابراتی در روستاهای شهرستان لالی در هفته دولت

لالی نیوز:مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان لالی به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات USO وزارت ارتباطات اجرایی شده‌اند.

به گزارش لالی نیوز مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان لالی به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات USO وزارت ارتباطات اجرایی شده‌اند.

علی صالح‌نساج با اشاره به بهره‌برداری از پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان لالی که (۵ شهریورماه) انجام شد، اظهار کرد: اعتبار اجرایی این طرح‌ها ۱۱ میلیارد تومان است که از محل اعتبار طرح USO وزارت ارتباطات تامین شده است.

وی افزود: این طرح‌ها شامل اجرای ۱۰ سایت تلفن همراه برای ۴۷ روستای بالای ۲۰ خانوار و اجرا ‌و ارتقای ۱۰ سایت جدید ۳G و ۴G هستند.

صالح‌نساج گفت: سایت جدید روستای پلی لالی که پنج روستای این منطقه را تحت پوشش قرار می‌دهد نیز کلنگ‌زنی شد. برای اجرای این طرح، اعتباری بیش از یک و نیم میلیارد تومان اختصاص داده شده است و اجرای آن می‌تواند مشکل ارتباطاتی این بخش‌ها را نیز مرتفع کند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :