۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6283   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت 18:29 نسخه چاپی

افتتاح یک واحد گاوداری شیری سنتی با ظرفیت 10راس مولد در لالی + عکس

لالی نیوز:یک واحد گاوداری شیری با ظرفیت 10 راس مولد با سرمایه‌ گذاری بالغ بر 2 میلیارد ریال در روستای میان رودان شهرستان لالی به بهره برداری رسید.

به گزارش لالی نیوز مهرداد هزاریان سرپرست مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لالی گفت: یک واحد گاوداری شیری با ظرفیت 10 راس مولد با سرمایه‌ گذاری بالغ بر 2 میلیارد ریال در روستای میان رودان شهرستان لالی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی لالی، هزاریان با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اظهار کرد:  این افتتاحیه  از برنامه‌های جهاد کشاورزی لالی در دهه فجر جاری می باشد.
سرپرست جهاد کشاورزی لالی بیان کرد این واحد گاوداری شیری با ظرفیت 10 راس مولد در دهه فجر در روستای میان رودان شهرستان لالی با حضور امام جمعه محترم شهرستان، فرماندار محترم و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.
هزاریان همچنین اظهار کرد : این واحد تولیدی با سرمایه‌گزاری بالغ بر 1/4 میلیارد تسهیلات بانکی از محل اعتبارات تبصره 18 صندوق توسعه ملی و 0/6 میلیارد ریال آورده سرمایه گزار به بهره برداری رسید.
وی همچنین تولید سالانه این واحد را 50 تن  شیرخام و 1/5 تن  گوشت قرمز و اشتغال ایجاد شده این طرح را بصورت مستقیم 2 نفر و غیر مستقیم 2 عنوان کردند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :