۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر  | 2018 December 11
کد مطلب: 4647   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۵ آبان ساعت 23:17 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی:

اعتماد (شورای شهر لالی) به یک نیروی جوان و بومی برای شهرداری جای تقدیر دارد

لالی نیوز:خطیب جمعه لالی با بیان گوشه ای از سخنان رهبری در حوزه های مختلف به روابط مابین ایران و آمریکا اشاره و تاکید کرد : همان گونه که در برجام و پیش از آن 4 دهه انقلاب دیدیم آمریکا قابل اعتماد نبوده و نیست .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با اشاره به فرصت مناسب اربعین حسینی برای خدمت به حضرت سیدالشهدا علیه السلام از همه کسانی که در برپایی موکب و کاروان پیاده روی زائران در تلاش هستند تقدیر کرد .

وی در ادامه با اشاره به 8 آبان و شهادت حسین فهمیده عنوان کرد : به فرموده امام راحل شهید فهمیده و شهید بهنام محمدی ها رهبر ما هستند که در اوج نوجوانی از خود رشادت های زیادی نشان دادند .

حجت الاسلام سیداحمدی تصریح کرد : این شهدای نوجوان باید همواره الگویی برای نوجوانان ما باشند به خصوص در این دوران پر خطر که دشمن به دنبال فاصله انداختن میان ارزشها و نوجوانان ماست و لذا ضرورت دارد ارزشهایمان را حفظ و فرزندانمان را در این مسیر هدایت کنیم .

خطیب جمعه لالی در ادامه با بیان گوشه ای از سخنان رهبری در حوزه های مختلف به روابط مابین ایران و آمریکا اشاره و تاکید کرد : همان گونه که در برجام و پیش از آن 4 دهه انقلاب دیدیم آمریکا قابل اعتماد نبوده و نیست .

وی عنوان کرد : باید به دنبال صادر کردن انقلاب اسلامی بود چرا که فرهنگ شهادت طلبی و برادری در محور دین و مرجعیت در هر جایی که حاکم شد آن ملت و مردم پیروز بوده و هرگز زیر بار ظلم دشمنان نخواهند رفت .

حجت الاسلام سید احمدی در پایان سخنان خود به انتخاب شهردار لالی اشاره و اظهار داشت : اعتماد شورای شهر و مجموعه شهرداری در انتخاب یک جوان بومی برای شهردار لالی جای تقدیر دارد و لذا برای شهردار جدید در طول فرصت خدمتی که به ایشان رسیده آرزوی موفقیت و خدمتگزاری را داریم .

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :