۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4224   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۴ آذر ساعت 23:22 نسخه چاپی
گرد و خاک خوزستانی ها در مجلس

اعتراض نمایندگان خوزستان به رئیس جمهور در صحن مجلس شورای اسلامی + تصاویر

لالی نیوز:نمایندگان خوزستان امروز در جلسه ارائه بودجه به بحث انتقال آب اعتراض کرده و این اعتراض خود را در هنگام سخنرانی رئیس‌جمهور در مجلس نشان دادند.

به گزارش لالی نیوز امروز نمایندگان خوزستان در حرکتی اعتراضی نارضایتی های مردم خوزستان در موضوع انتقال آب کارون به اصفهان به صورت علنی و در صحن مجلس بیان کردند .

زمانیکه رئیس جمهور پیش از ارائه لایحه بودجه در حال سخنرانی پیرامون شاخص های این لایحه بود  تعدادی از نمایندگان خوزستان مقابل جایگاه سخنرانی در صحن علنی مجلس تجمع کرده و برای دقایقی سخنرانی رئیس جمهور را قطع کردند. این نمایندگان به انتقال آب استان خوزستان اعتراض داشتند.

با وساطت تعدادی از نمایندگان، نمایندگان خوزستان از مقابل جایگاه سخنرانی رئیس جمهور پراکنده شدند و مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس به گفتگو با آنها پرداخت.

گفتنی است صدور نامه ای محرمانه در خصوص انتقال آب و انتشار گسترده آن در فضای مجازی در انجام این حرکت تاثیر گذار بود .


تصویر

 
(تصاویر) تقدیم آخرین بودجه دولت به مجلس
 
(تصاویر) تقدیم آخرین بودجه دولت به مجلس
 
(تصاویر) تقدیم آخرین بودجه دولت به مجلس
(تصاویر) تقدیم آخرین بودجه دولت به مجلس

  برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


لالی ۱۳۹۵/۹/۱۵
پ ظاهری تو هم یه حرفی میزدی مث اون آقا که داره داد میزنه م ح ا ف ظ ه ک ا ر
سلام، تجربه نشان داده است هرجا که بشر در خلقت آفریدگار دست برده است، نتیجه اش جز پشیمانی و پیامدهای ناگوار متعاقب آن چیز دیگری نبوده است و اصلاً آیا مگر می شود اکوسیستم طبیعت را به هم ریخت و خلاف جریان آب شنا کرد!! خوزستان که از منظر جغرافیایی همه آن را با نام جلگه خوزستان می شناسند و همه طراوت و شادابی جلگه به آب هایی می باشد که در آن جریان دارد؛ با برهم زدن نظم طبیعی شاهد افزایش فرسایش خاک ها، کاهش و از بین رفتن رونق کشاورزی، افزایش گرد و غبار، مهاجرت پرندگان از تالاب ها و... می باشد. همه خوبی ای که خوزستان دارد مدیون و مرهون همین آبش است حال عزیزان خوزستان بدون آب را لحظه ای تصور کنید؟؟!!
میر ۱۳۹۵/۹/۱۶
با سلام نمایندگانی ک همش تو این فکر هستن ک نکنه ی نطقی بکنن و خدای ناکرده به بعضی آقایون بربخوره و روزه سکوت در خصوص مسائل حیاتی کشور اختیار میکنن از طرف مردم رد صلاحیت میشوند...
درود بر شرف میر عجب سجن شیوا و زیبا و کوبنده ای
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :