۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين  | 2019 March 23
کد مطلب: 4759   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۳ اسفند ساعت 13:34 نسخه چاپی
در اقدامی عجیب

اشتراک گازیک مسجد درلالی به علت بدهی ازسوی اداره گاز قطع شد/عکس

لالی نیوز:یکی دیگر از عجایبی که تنها در لالی می توان مشاهده کرد قطع شدن اشتراک گاز مصرفی مسجد امام حسین علیه السلام در روزهای سرد زمستان از سوی اداره گاز است .

به گزارش لالی نیوز یکی دیگر از عجایبی که تنها در لالی می توان مشاهده کرد قطع شدن اشتراک گاز مصرفی مسجد امام حسین علیه السلام در روزهای سرد زمستان از سوی اداره گاز است .

قطعی انشعاب گاز مصرفی مسجد امام حسین علیه السلام در حالی در این روزهای سرد زمستان اتفاق افتاده که بدهی آن در حدود 100 هزار تومان بیتشر نبوده و این قطعی درحالی رخ داده که این مسجد سال های سال و به لطف مسئولین نهادهای مذهبی بدون روحانی در حال فعالیت است .

نکته دیگر این که حتی ساخت این مسجد هم به صورت خیریه توسط مردم صورت گرفته اما وظیفه دستگاه های عریض و طویل فرهنگی شهر در این بین چه بوده معلوم نیست چرا که حتی زحمت یک پیگیری ساده برای جلوگیری از این قطعی گاز هم از توان آن ها خارج بوده و صرفا بهره برداری از فضا و برنامه های این مکان در زمان های خاص مورد نظر آن هاست .

مسئولین دستگاه های مختلف در لالی در حالی نسبت به این موضوع غفلت کرده اند که عملکرد ضعیف آن ها در تقویت مجموعه های مذهبی و اماکن فرهنگی موجب رشد ناهنجاری های مختلفی در بین نوجوانان و جوانان در سطح شهر شده است .

امکانات سخت افزاری مقدمه ای برای فعالیت های جذاب در فعالیت های فرهنگی است که متاسفانه در لالی و در سطح اماکن فرهنگی کمبود های فراوانی موجب شده که این جذابیت ها در کمترین سطح باشد .

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :