۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4576   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد ساعت 16:46 نسخه چاپی
در شورای آموزش و پرورش لالی

ارتقا رتبه علمی یک افتخار است که بایدبیشتر شود / راه اندازی دو مدرسه جدید در لالی + عکس

لالی نیوز:امام جمعه شهرستان لالی با بیان آیات و روایاتی در خصوص اهمیت علم اظهار داشت : رشد علمی آموزش و پرورش لالی بسیار امیدوارکننده است و امیدواریم این حرکت در سال های آینده نیز ادامه داشته و جایگاه شهرستان لالی به مراتب بهتر از امسال باشد .

به گزارش لالی نیوز جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لالی امروز و با حضور جمعی از مسئولان و با محوریت پروژه مهر ویژه بازگشایی مدارس و عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

در این جلسه رئیس آموزش و پرورش شهرستان لالی با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه آموزش و پرورش در لالی اظهار داشت : همکاری همه ادارات ، فرهنگیان ، اولیا در سال تحصیلی 96/95 موجب ارتقا علمی شهرستان لالی در سطح استان شده که معیار این ارتقا بر اساس قبولی در کنکور و امتحانات کشوری بوده که عملکرد خوب همکاران و دانش آموزان ما موجب شده این افتخار بزرگ نصیب شهرستان شود.

وی در ادامه تصریح کرد : در زمینه سوادآموزی و فعالیت های مربوط به پیش دبستانی جز سه شهر برتر استان بودیم به طوری که پوشش تحصیلی بسیار خوبی در سطح منطقه در سال تحصیلی گذشته به عمل آمد .

مصطفی فاریابی عنوان کرد : در متوسطه اول و دوم هنوز دانش آموزانی داریم که بازمانده از تحصیل هستند که سعی داریم در سال جدید با برنامه ریزی بهتر در خصوص جذب بازماندگان از تحصیل توجه و پیگیری ویژه ای صورت گیرد .

وی اعلام کرد : در سال تحصیلی پیش رو دو مدرسه جدید به مدارس شهر اضافه خواهند شد تا با افزایش تعداد مدارس ، تراکم دانش آموزان در مدارس کم تر شود و کیفیت آموزشی نیز افزایش پیدا کند .

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان لالی با اشاره به ارتقا علمی آموزش و پرورش لالی اظهار داشت : این ارتقا علمی در لالی را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این رویه ادامه داشته و وضعیت بهتر از این هم بشود و البته از همه کسانی که در این راه به آموزش و پرورش یاری رساندند تقدیر و تشکر ویژه می شود .

وی در ادامه تاکید کرد : همه ادارات برای سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس باید بسیج امکانات خود را برای همکاری و همراهی مجموعه آموزش و پرورش داشته باشند .

گودرز ترکی زاده با تاکید ویژه بر لزوم شناسایی و جذب بازماندگان از تحصیل ، تلاش بیش از پیش همه مسئولان ، دهیاران و فرهنگیان را در سال پیش رو به منظور کاهش آمار افراد بازمانده از تحصیل خواستار شد .

وی همچنین اعلام کرد : امسال اعتباری در حدود 500 میلیون برای ساخت یک مدرسه 6 کلاسه و همچنین بیش از 300 میلیون اعتبار برای تجهیز مدارس تخصیص داده شده که امیدواریم با پیگیری مسئولان و توجه اداره نوسازی این اعتبار به شهرستان لالی تزریق و موجب فعالیت بهتر آموزش و پرورش شود .

امام جمعه شهرستان لالی در ادامه با بیان آیات و روایاتی در خصوص اهمیت علم اظهار داشت : رشد علمی آموزش و پرورش لالی بسیار امیدوارکننده است و امیدواریم این حرکت در سال های آینده نیز ادامه داشته و جایگاه شهرستان لالی به مراتب بهتر از امسال باشد .

حجت الاسلام علوی اصل با بررسی اولویت های آموزش و پرورش لالی عنوان کرد : توسعه فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اهداف اصلی در نظام جمهوری اسلامی بوده که باید به صورت ویژه ای مورد توجه همه دستگاه ها قرار گیرد .

این برنامه با برپایی نماز جماعت مغرب و عشا و همچنین تجلیل از اعضای آموزش و پرورش به کار خود پایان داد .


برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

پریناز امیدی ۱۳۹۶/۵/۲۳
باسلام امیدوارم لالی هم پیشرفت کنه این افتخاریست برای مردم لالی
دلسوز ۱۳۹۶/۵/۲۴
سلام وخسته نباشید محضر شما بزرگواران برادر فاریابی ضمن تشکر ازپیگیری امورات محوله خواهشا نسبت به بازسازی دبستان شهید نادر جمال پور پیگیری لازم عنایت فرمائید زیرااهالی جمال آباد بدلیل مشکلات موجود در مدرسه وکمبود امکانات رفاهی و...........برای تحصیل فرزندانشان اقدام به جابجایی به مدارس شهر نموده اند ودانش آموزان باقیمانده هم شرایط مناسب تحصیلی ندارند لذا برادرانه خواهشمندیم پیگیری لازم در این خصوص عنایت فرمائید تا موجبات خشنودی پروردگار باریتعالی واهالی محروم ومستضعف این منطقه فراهم گردد با تشکر جمعی از اهالی جمال آباد لالی
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :