۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد  | 2019 June 20
کد مطلب: 4921   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۱ دي ساعت 13:53 نسخه چاپی
در طبیعت زیبای لالی

اجرای (طرح ملی جنگلانه) در لالی با کاشت 300 اصله نهال + تصاویر

لالی نیوز:طرح ملی جنگلانه امروز در محل طرح جنگل کاری آبگرمک شهرستان لالی با حضور ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری وانجمن دوستداران طبیعت و اعضای هلال احمر شهرستان برگزار گردید.

به گزارش لالی نیوز طرح ملی جنگلانه  امروز  در محل طرح جنگل کاری آبگرمک شهرستان لالی با حضور ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری وانجمن دوستداران طبیعت و اعضای هلال احمر شهرستان برگزار گردید.

شاپور حاجی پور در ابتدای این برنامه عنوان کرد :  طرح جنگلانه درطرح مشارکتی آبگرمک با کاشت  300 اصله نهال کنار و بادام کوهی با هدف فرهنگ سازی و مشارکت دادن مردم در کاشت نهال در طبیعت صورت میپذیرد.

وی در ادامه عنوان کرد :  ضمن پرداختن به اهمیت کاشت درخت ازدیدگاه اسلام، با بیان فواید درخت در زندگی انسان، همگان را به این حرکت خداپسندانه دعوت کرد.

در پایان نیزبا آموزش دادن نحوه کاشت نهال کنار، دوستداران طبیعت اقدام به کاشت نهال نمودند.

گفتنی است طرح ملی جنگلانه چندین سال است که توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با همکاری انجمن ها و گروههای دوستدار طبیعت در سطح شهرستان اجرا میگردد


گ ل ۱۳۹۷/۱۰/۳
با سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل منابع طبیعی ، کار بسیار پسندیده ای است به شرطی که بعد از کشت در حفظ و نگهداری آنهانیز کوشا باشیم و آنها را رها نکنیم
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :