۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر  | 2020 December 4
کد مطلب: 5229   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور ساعت 18:53 نسخه چاپی
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خبر داد:

اجرای برنامه های پاكسازی به مناسبت روز جهانی پاك سازی زمین + تصاویر

لالی نیوز:به مناسبت گرامیداشت روز جهانی پاكسازی زمین برنام ای با حضور دوستداران محیط زیست لالی و مدیر انجمن محیط زیست جنت مکان در پارک دولت شهر لالی برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی اظهار داشت :  به مناسبت گرامیداشت روز جهاني پاكسازي زمين ، برنامه پاکسازی با حضور دوستداران محیط زیست لالی و مدیر انجمن محیط زیست جنت مکان در پارک دولت شهر لالی برگزار شد.


وی عنوان کرد : حفظ محیط زیست، پاسخ به یکی از نیازهای امروز جامعه برای نگاهداری بیش‌تر از محیط زیست و رعایت حقوق عمومی است و تخریب محیط زیست معلول نابرابریهای اجتماعی و استفاده‏های غلط از طبیعت و یکی از عوامل تضییع حقوق انسانهاست.


رئیس اداره حفاظت محیط زیست لالی تصریح کرد : انداختن هر زباله در دامن محيط زيست قامت يک انسان راخم مي کند و اميدواريم با توجه بيشتر به اين موضوع ،حق استفاده از اين زيبايي‌ها را به همه بدهيم تا پاسداری از محیط زیست برای همگان بصورت یک فرهنگ ایجاد شود.


وي در پایان افزود: هدف از اعمال نمادين اين برنامه جمع آوري زباله و پسماند نيست بلكه با اجراي اين گونه برنامه ها در تلاش هستيم كه فرهنگ حفظ محيط زيست و توسعه پايدار را ترويج دهيم، كه اميد است با ترويج اينگونه فعاليت‌ها در حمايت از محيط زيست استان خوزستان و شهرستان لالی ، گامي بلند در جهت ارتقا فرهنگ و بهبود وضعيت محيط زيست برداشته شود.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :