۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير  | 2019 June 26
کد مطلب: 4994   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين ساعت 14:50 نسخه چاپی
اخبار نوروزی

از آمادگی برای اسکان (مسافران نوروزی) تا طرح جدید پلیس راهور + تصاویر

لالی نیوز:این روزها که مهمانان نوروزی از گوشه و کنار کشور برای دیدن مناطق گردشگری شهرستان لالی به این منطقه سفر می کنند لزوم تمهید مقدمات ویژه جهت تسهیل مسافرت آنان امری مهم بوده که در دستور کار مسئولان باید قرار گیرد .

به گزارش لالی نیوز در حالی که هواشناسی از بارندگی های شدید  در روزهای ‌آینده خبر داده آمار مسافران متقاضی اقامتگاه روبه افزایش بوده و در شهرستان لالی تنها اماکن اقامتی نسبتا مناسبی که همه ساله در اختیار مهمانان نوروزی قرار می گرفت را ستاد اسکان آموزش و پرورش با تجهیز مدارس به امکانات ضروری آماده کرده است .

در همین راستا مصطفی فاریابی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لالی ضمن تبریک سال نو عنوان کرد : با توجه به نامساعد بودن هوا و نیاز شدید مسافران به اماکن اقامتی با تلاش های فراوان مجموعه ستادی آموزش و پرورش و مدیران مدارس تعدادی مدرسه به محل های اقامتی اضافه شد که اعضای ستاد اسکان تا ساعات پایانی شب مسافران نوروزی را در ۱۵ مدرسه مجهز به امکانات در ۱۲۰ اتاق هدایت می کنند .


همچنین دبیر ستاد سفرهای نوروزی شهرستان لالی با اشاره به وضعیت بارندگی ها در تعطیلات اظهار داشت : با توجه به پیش بینی شرایط جوی‌واحتمال بارندگی شدید از عصر یکشنبه 4 فروردین  تا روزچهارشنبه 7 فروردین ، کمیته بحران شهرستان لالی امروز تشکیل جلسه داد.

کورش هاشمی عنوان کرد : با توجه به حضور گسترده ی گردشگران در مناطق تفریحی و در راستای جلوگیری و کاهش هرگونه خطرات ناشی از شرایط نامناسب جوی و در پی ابلاغ گودرز ترکی زاده فرماندار و رییس کمیته بحران شهرستان به دستگاههای اجرایی،کلیه مدارس شهرستان ، اماکن و سوله های ورزشی سپاه ، اداره ورزش ، مساجد و کلیه فضاهای سرپوشیده به منظور اسکان مهمانان نوروزی در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد .ضمن اینکه کلیه دستگاههای اجرایی در حالت اماده باش خواهند بود.

همچنین پلیس راهور لالی در راستای فرهنگ سازی بیشتر ، کمپین نه به تخلفات رانندگی را در ایام نوروز برای مسافران نوروزی اجرا می کند.

سروان میرزائیان رئیس پلیس راهور شهرستان لالی در همین زمینه عنوان کرد : در راستای فرهنگ سازی قوانین راهنمایی مسافرانی که تخلف رانندگی مرتکب شوند به جای جریمه با تذکر زبانی با آنها برخورد می شود تا علاوه بر شرکت در این کمپین ، فرهنگ رانندگی مناسب به نحو مطلوبی آموزش داده شود .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :